blank

Firma byla založená Maxem Fuchsem v roce 1981. Firma Max Fuchs AG je jedna z největších evropských firem, obchodujících s oblečením a vybavením, jak vlastním, tak i originálním armádním. Během svého působení firma založila několik svých značek: MFH, MFH-Mission For High Defence, Pure Trash či Fox Outdoor. Firma v současnosti disponuje 35 000 m2 skladů a výroben a dodává zboží prakticky do celého světa. V nabídce má tato společnost širokou škálu oblečení, ve velikostech od XS až po 5XL, v různých barvách a maskováních.

Najdete zde také originály různých světových armád. Kromě oblečení nabídka obsahuje i široký výběr vybavení, od bot po batohy, spacáky, různé doplňky atd. Mnoho produktů splňuje i vojenské specifikace, nemusíte se tedy obávat nízké kvality.

Z nabídky MFH si dozajista vyberete oblečení, boty, různé doplňky atd., prakticky do každého terénu a do každého počasí.

Katalogy ke stažení

V případě výběru jakékoliv položky z katalogu, nás, prosím, kontaktujte na info@army-mix.cz, případně na tel. čísle +420 777 457 105, požadované Vám následně, dle domluvy, naceníme a objednáme v co nejkratším termínu.

Zobrazen 1. – 16. z 72 výsledků

Doprava ZDARMA

US letní spací pytel modular PATROL do-1 ° C MAX FUCHS

1.690 

Spací pytel od spol. Max Fuchs AG MFH, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení. Letní spací pytel dle vzoru používaného US ARMY. Spacák má boční zapínání na dvoucestný zip jištěný druky, ty lze použít i pro větrání v teplejším podnebí. Lze použít i jako vrchní vrstvu pro jiný spacák.

Doprava ZDARMA

Batoh Assault II vzor 95 40l MAX FUCHS

1.390 

Voděodolný batoh malý 40 litrů od spol. Max Fuchs AG, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení. Vyroben dle maskovacího vzoru Armády České republiky VZOR 95 CZ.

Doprava ZDARMA

Taktická košile UBACS s dlouhým rukávem VZOR 95 CZ MAX FUCHS

1.290 

Taktická košile UBACS s dlouhým rukávem, ve vzoru Armády ČR, šitá v renomované šicí dílně, od spol. Max Fuchs AG, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení.

Vhodná pro policisty, vojáky, do přírody, využití při taktických hrách, airsoftu, lovu atd.

Doprava ZDARMA

Kalhoty SECURITY černé zateplené MAX FUCHS

1.149 

Kalhoty SECURITY černé zateplené od spol. Max Fuchs AG MFH, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení. Jsou vhodné pro bezpečnostní služby a soukromé zásahové jednotky.

Doprava ZDARMA

Bunda pilotní MA1 BOMBER olivová MAX FUCHS

1.090 

Bunda pilotní MA1 BOMBER olivová, šitá v renomované šicí dílně, od spol. Max Fuchs AG, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení. Je určená k všestrannému použití, na běžné nošení, do lesa, do přírody, outdoor aktivity atd.