Firma byla založená Maxem Fuchsem v roce 1981. Firma Max Fuchs AG je jedna z největších evropských firem, obchodujících s oblečením a vybavením, jak vlastním, tak i originálním armádním. Během svého působení firma založila několik svých značek: MFH, MFH-Mission For High Defence, Pure Trash či Fox Outdoor. Firma v současnosti disponuje 35 000 m2 skladů a výroben a dodává zboží prakticky do celého světa. V nabídce má tato společnost širokou škálu oblečení, ve velikostech od XS až po 5XL, v různých barvách a maskováních.

Najdete zde také originály různých světových armád. Kromě oblečení nabídka obsahuje i široký výběr vybavení, od bot po batohy, spacáky, různé doplňky atd. Mnoho produktů splňuje i vojenské specifikace, nemusíte se tedy obávat nízké kvality.

Z nabídky MFH si dozajista vyberete oblečení, boty, různé doplňky atd., prakticky do každého terénu a do každého počasí.

Katalogy ke stažení

V případě výběru jakékoliv položky z katalogu, nás, prosím, kontaktujte na info@army-mix.cz, případně na tel. čísle +420 777 457 105, požadované Vám následně, dle domluvy, naceníme a objednáme v co nejkratším termínu.

Zobrazen 1. – 16. z 77 výsledků

Bunda pilotní MA1 BOMBER olivová MAX FUCHS AG

1.090  vč. DPH

Bunda pilotní MA1 BOMBER olivová, šitá v renomované šicí dílně, od spol. Max Fuchs AG, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení. Je určená k všestrannému použití, na běžné nošení, do lesa, do přírody, outdoor aktivity atd.

Bunda venkovní POLY TRICOT zelená Max Fuchs AG MFH

1.990  vč. DPH

Bunda venkovní poly tricot zelená, šitá v renomované šicí dílně, od spol. Max Fuchs AG, která je nyní jedním z největších velkoobchodů v Evropě pro venkovní a vojenské oblečení a vybavení. Je určená k všestrannému použití, na běžné nošení, na myslivost, do lesa, do přírody, outdoor aktivity atd.