Jsme zásilkový obchod s vojenským oblečením

  • Náš zásilkový internetový obchod www.army-mix.cz  se zaměřuje na nákup a prodej vybraných druhů výstrojních součástek Armády a Policie ČR, naši nabídku jsme rozšířili o produkty od společnosti Max Fuchs AG MFH, MIL-TEC®, a Alex Fox.
  • Internetový obchod jsme založili v květnu roku 2017, a postupně budeme  rozšiřovat sortiment o další výstrojní součástky Armády a Policie ČR,  aby i náročnější zákazník zde našel vše, co potřebuje.
  • Chtěli bychom, aby naši zákazníci byli s našimi produkty a službami spokojeni, proto nás  neváhejte kontaktovat a sdělit nám, co byste v tomto našem internetovém obchodě uvítali.

Je možné doobjednat i jiné oblečení či produkty, které zatím na našich stránkách nenabízíme, v případě zájmu napište, prosím, co poptáváte, budeme se snažit Vám požadované doobjednat a zaslat v co nejkratším termínu.

Nabízíme vojenské a policejní oblečení nejen pro vojáky a policisty. Kvalitní materiál všech nabízených produktů je vhodný jak na běžné nošení, tak i do extrémních podmínek. Je možné doobjednat i jiné oblečení či produkty, které zatím na našich stránkách nenabízíme, v případě zájmu napište, prosím, co poptáváte, budeme se snažit Vám požadované doobjednat a zaslat v co nejkratším termínu.

  • Zboží si můžete ZDARMA vyzvednout u nás na skladě, kde Vás rádi uvidíme, a to kdykoliv,  po předchozí telefonické domluvě.
  • Zde je možné si zboží vyzkoušet, případně si přikoupit další zde nabízené zboží.
  • Adresa: Říkovice 1, budova bývalého Zámku,  cca 30m od pobočky České pošty (u kostela).