MIL-TEC® je obchodní značka společnosti Sturm Handels GmbH, založena v roce 1971 v Německu, od roku 1983 je společnost zastoupena i v USA. Ze začátku se společnost zabývala převážně obchodem s ARMY přebytky. V roce 1995 zakládá Sturm svoji obchodní značku MIL-TEC® a začíná s výrobou oblečení a doplňků pro ARMY, outdoor a security,  u svých produktů kombinuje funkčnost a trvanlivost, dle vojenských vzorů, oblečení jako kalhoty BDU, kalhoty ACU a další, jsou toho důkazem.

Pod značkou MIL-TEC dnes naleznete dámskou módů i dětské oblečení. Firma Sturm patří mezi největší světové značky na trhu s vojenským vybavením a armádními přebytky.

Zobrazuji všech 13 výsledků

Boty kotníkové SQUAD 5 MIL-TEC

1.690  vč. DPH

Boty kotníkové SQUAD 5″, od výrobce MIL-TEC, jsou odolným a spolehlivým společníkem pro širokou škálu využití, pro běžné nošení, pro outdoorové aktivity, do lesa, na ryby atd.

Softshellová bunda Plus MIL-TEC

2.090  vč. DPH

Praktická softshellová hřejivá bunda, od výrobce MIL-TEC, vhodná k všestrannému použití. Je z příjemného a kvalitního materiálu, materiál SOFTSHELL vyniká svými nepromokavými a větruodolnými vlastnostmi při zachování velké prodyšnosti.