MIL-TEC® je obchodní značka společnosti Sturm Handels GmbH, založena v roce 1971 v Německu, od roku 1983 je společnost zastoupena i v USA. Ze začátku se společnost zabývala převážně obchodem s ARMY přebytky. V roce 1995 zakládá Sturm svoji obchodní značku MIL-TEC® a začíná s výrobou oblečení a doplňků pro ARMY, outdoor a security,  u svých produktů kombinuje funkčnost a trvanlivost, dle vojenských vzorů, oblečení jako kalhoty BDU, kalhoty ACU a další, jsou toho důkazem.

Pod značkou MIL-TEC dnes naleznete dámskou módů i dětské oblečení. Firma Sturm patří mezi největší světové značky na trhu s vojenským vybavením a armádními přebytky.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Sleva
30%
Doprava ZDARMA

Softshellová bunda Plus MIL-TEC®

1.490 

Praktická softshellová hřejivá bunda, od výrobce MIL-TEC, vhodná k všestrannému použití. Je z příjemného a kvalitního materiálu, materiál SOFTSHELL vyniká svými nepromokavými a větruodolnými vlastnostmi při zachování velké prodyšnosti.

Tepláky TRAINING METRO URBAN MIL-TECVyprodáno

Tepláky TRAINING METRO URBAN MIL-TEC®

670 

Velice pohodlné tepláky v odstínu METRO URBAN od společnosti MIL-TEC, určené k všestrannému užití, např. na sportovní aktivity, do přírody, na běžné nošení atd.